Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 3 Mart 2018

Yeşil Alanı Bol Proje: ADL GYO PALACE

Yeşil Alanı Bol Proje: ADL GYO PALACE
Ali Baba Halı Yıkama

ADL GYO İnşaat tarafından Habibler Mahallesi’nde hayata geçirilen “ADL GYO PALACE” inşasında son döneme girildi. Estetik ve göz alıcı mimarisiyle tek blok halinde, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 33 daireden oluşan “ADL GYO PALACE” deki son üç daire, sakinlerini bekliyor.

Sultangazi’de ‘akıllı telefon’ denildiğinde akla gelen ilk firma olan ADL GYO, inşaat alanında yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. ADL GYO İnşaatın Habibler Mahallesi’nde yükselen “ADL GYO PALACE” projesinde son üç daire kaldı. Günün konfor ve ihtiyaçlarının dikkate alınarak oluşturulan “ADL GYO PALACE” projesi modern, sağlıklı, konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı ile Sultangazi’deki en iddialı projeler arasında ki yerini aldı.

Tek blok halinde toplam 33 daireden meydana gelen “ADL GYO PALACE” projesinde satışlar devam ediyor. Son üç dairenin kaldığı projede 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Taziye salonu, Bay-Bayan ayrı mescit salonu, Yaz-kış çocuk parkı, Her daireye 2 araçlık otopark gibi özellikleri bulunan proje; yeşil alanı ile dikkat çekiyor. Yeşil alanı bol bir proje olan “ADL GYO PALACE”de 1. sınıf malzemeler kullanıldı.

Artık insanlar dairelerin yanı sıra sosyal donatı ve komşuluk ilişkilerine de önem veriyor. ADL GYO İnşaat, “ADL GYO PALACE” projesiyle konut sakinlerinin komşuluk ilişkilerini geliştirebilecek bir yaşam alanı.

ADL GYO İNŞAAT

Sultançiftliği Mah. Merkez Camii Durağı No: 629

Tel: 0532 208 83 86

Tasarım | Enba