Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SULTANGAZİ 29 Temmuz 2018

Yıldırım Yapı Market açıldı

Sultangazi’de inşaat sektörüne yönelik açılan yapı marketlere bir yenisi daha eklendi. Abdurrahman Yıldırım’ın sahibi olduğu Yıldırım Market 50. Yıl Mahallesi’nde açıldı. İnşaat, dekorasyon ve yapı malzemelerinin yanı sıra hırdavat ve nalburiye gibi günlük ihtiyaçlara da cevap verecek olan Yıldırım Yapı Marketin açılışına Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, 50. Yıl Mahalle Muhtarı Lütfi Bayram’ın yanı sıra çok sayıda davetli iş adamı ve müteahhit firma sahipleri ve yöneticileri de katıldı.

Açılışta konuşan Yıldırım Yapı Market sahibi Abdurrahman Yıldırım, prekande alanında hizmet veren nalbur ve yapı marketlere cazip fiyat seçenekleriyle toptan satışın yanı sıra seçkin projelere mekanik tesisat, alçı, boya, sıva gibi uygulama hizmeti verdiklerini söyledi.

Yıldırım Yapı Marketi’nde özel fiyatlı toplu malzeme satışının da gerçekleştiğine değinen Abdurrahman Yıldırım, “Firmamız ayrıca yurt dışından ithal ettiği Banyo dolabı, granit ve cam seramikler ile birlikte ürün gamını zenginleştirmektedir. Anlayışımız; En kaliteli ürünleri, en uygun fiyata, zamanında ve eksiksiz olarak kullanıcıya sunarak kusursuz hizmet üretmektir. Marmara bölgesi genelinde inşaat firmaları, yapı market ve nalburlara en iyi ürünü, en uygun zamanda ve ben uygun fiyatla sunarak sektördeki yapı malzemeciliği tanımını değiştirmektir.” Diye konuştu.

Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun’da açılışta yaptıkları konuşmada Yıldırım Yapı Market’in Sultangazi’ye hayırlı olması temennisinde bulundular.

YILDIRIM YAPI MARKET

Adres: 50.Yıl Mahallesi Orhangazi Caddesi No:88 Sultangazi/İstanbul

Tel: 0212 667 88 22

Yorumlar

Tasarım | Enba