Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 8 Kasım 2019

Yine aynı yer yine kaza

Sultangazi’de dönülmez tabelası olmasına rağmen karşı yöne geçen sürücü, karşıdan karşıya geçmeye çalışan bir kadına çarptı. Kadının yardımına çevredeki vatandaşlar ve araç sürücüsü koştu.
Yine aynı yer yine kaza
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi’de sık sık trafik kazalarının yaşandığı Hoca Ahmet Yesevi Caddesi’ne bir yenisi daha eklendi. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi’nin kesiştiği noktada meydana gelen kazalara yetkililerin bir an önce önlem alınması bekleniyor.

Dün akşam, dönülmez tabelasına rağmen bir sürücü karşı yöne geçmeye çalıştı, karşıdan karşıya geçmeye çalışan Nursel İzci’ye çarptı. Acılar içine yere yığılan talihsiz kadına çevreden geçen vatandaşlar ve araç sürücüsü yardım etti. Bilgilendirilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan Nursel İzci, ambulansla hastaneye kaldırıldı. İzci’nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi ile Hoca Ahmet Yesevi Caddesi’nin kesiştiği noktada sık sık yaşanan trafik kazaları vatandaşları çileden çıkarttı. Dönülmez tabelasına rağmen karşı yöne geçen sürücülerin neden olduğu kazalarda bugüne kadar çok sayıda vatandaş yaralandı. Vatandaşlar ise, yetkililerin bir an önce önlem almasını bekliyor.

Geçtiğimiz haftada aynı noktada meydana gelen kazada pes dedirten görüntüler yaşanmıştı. Uyarı levhasına rağmen ters yönden karşı yöne geçmeye çalışan araç sürücüsü, bir başka araca çarpmış, bir yolcu minibüsünün de karıştığı kaza sonrası “pes” dedirten görüntüler yaşanmıştı.

Tasarım | Enba