Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 15 Ekim 2017

Yunus Emre’de Ali Acar’ın Mavi Listesi Kazandı

CHP Sultangazi ilçe kongresi için mahalle delegasyon seçimleri son olarak yapılan Yunus Emre ve Yayla Mahallesi seçimleri ile sona erdi.
Yunus Emre’de Ali Acar’ın Mavi Listesi Kazandı
Ali Baba Halı Yıkama

3 adayın yarıştığı delegasyon seçimlerinde son yapılan seçimleri Yunus Emre Mahallesinde Ali Acar’ın temsil ettiği Mavi liste kazandı. 1079 üyenin sandık başına geldiği seçimde, 10 oy geçersiz sayıldı, 1 zarf ise boş çıktı.

Mavi Liste: 428, Kırmızı Liste: 234 ve Beyaz Liste: 406 oy aldı.

Oyların sayılmasından sonra büyük sevinç yaşayan Mavi Liste taraftarları, İlçe Başkan adayı Ali Acar’ı tebrik ettiler.

Ali Acar, “Hep Birlikte CHP İktidarı İçin Çalışacağız”

Partililere kısa bir konuşma yapan Ali Acar, ilçe kongresi öncesi yaşanan delegasyon seçimlerinde adaylara, çalışma yapanlara ve sandığa gelerek oy kullanan üyelere teşekkür etti.

Acar, “Delegasyon süreci boyunca kıyasıya yarışan 3 aday, 3 arkadaş, 3 renkten oluşan bir gökkuşağımız var. bu gökkuşağı altında partimizi iktidar yapmak için gece gündüz demeden çalışacağız. Diğer siyasi partilere örnek olan bu demokrasi şölenimizden dolayı, siz partililerimize ve bu güzel seçimin yaşanmasında destekleri olan Murat Poyraz ve Bezat Ünal arkadaşlarımız da ayrıca teşekkür ederim.” diye konuştu.

Murat Poyraz, “Bu Enerjimizi Genel ve Yerel Seçimlere Yansıtmalıyız”

Ali Acar’ın konuşmasının ardından seçimlerde kıyasıya yarışan Beyaz Liste’nin adayı; Murat Poyraz’da kısa bir açıklama yaptı. Poyraz, “Sevgili partililerimiz, bugün burada partimiz kazanmıştır, kaybeden yoktur. Fakat bu seçimlerde ve muhtarlık seçimlerinde gösterdiğimiz enerjiyi genel ve yerel seçimlerde gösterebilsek, emin olun partimiz iktidardan asla inmez. Ben bu anlamlı yarışa değer katan diğer arkadaşlarıma ve siz değerli partililerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

Öte yandan Yayla Mahallesi’ndeki seçimi ise Murat Poyraz’ın Beyaz Listesi kazandı.

Tasarım | Enba