Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÜST MANŞET 2 Ocak 2016

Yürek Dağlayan Olay

Sakarya’nın Geyve ilçesinde tek katlı binada yaşayan yaşlı çift, birer saat arayla yaşama veda etti. Eşinin kalp krizi geçirdiğini gören 79 yaşındaki Nuriye Gökmen, yardım istemek için çıktığı sokakta donarak öldü.

 

Sakarya’da yaşlı çiftin dramı, bu soğuk günlerde yüreğinizi yakacak. Geyve’de eşi yemek masasındayken kalp krizinden ölen 79 yaşındaki Nuriye Gökmen, yardım istemek için kapıdan çıktığı sırada fenalaştı. Yaşlı kadın oracıkta donarak öldü.

yaşlı-çift-1

Orhaniye Mahallesi’nde yerleşim alanının uzağındaki tek katlı evlerinde yaşayan Gökmen çiftinin evine akşam saatlerinde gelen komşuları Nuriye Gökmen’in kapının önündeki cesediyle karşılaşınca içeri girdiler.

 

KENDİ DONARAK EŞİ KALP KRİZİNDEN

 

Komşuları, Süleyman Korkmaz’ı ise yemek masasının başında ölmüş olarak buldular. İhbar üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri yaptıkları ilk incelemede Süleyman Gökmen’in yemek yerken kalp krizi geçirdiğini, eşi Nuriye Gökmen’in ise yardım istemek için dışarı çıktığı sırada heyecandan fenalaşıp dış kapının önünde yere düştüğünü, burada donarak öldüğünü belirledi.

yaşlı-çift

Geyve Cumhuriyet Savcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yorumlar

Tasarım | Enba