Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 29 Mart 2019

Yürek, Sultangazi’de Haluk Bozkurt ile zafere ulaşılacağız

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis üyesi adayı Fahrettin Yürek, 31 Mart yerel seçimlerinde partisinin Türkiye’de bir rekora imza atacağını söyledi.

CHP Sultangazi Belediye Meclis üyesi adayı Fahrettin Yürek, belediye başkan adayı Haluk Bozkurt ile birlikte seçim çalışmalarına katılarak, 31 Mart yerel seçimlerinde partisine destek istiyor. Sultangazi’nin önde gelen ailelerin başında gelen Yürek ailesinin temsilcisi olarak aktif siyasete atılan Fahrettin Yürek, CHP’nin İBB adayı Ekrem İmamoğlu’nun önerisiyle meclis adayı listesinde kendine yer buldu.

Belediye Başkan adayı Haluk Bozkurt ile birlikte Sultangazi’de cadde cadde, sokak sokak, kapı kapı dolaşarak seçmene ulaşan Yürek, 31 Mart seçimlerine saatler kala önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye genelinde partisinin bir rekora imza atarak yerel seçimden zaferle çıkacağını ifade eden Yürek, Sultangazi’de de Haluk Bozkurt ile zafere ulaşılacağını söyledi. Bozkurt’un Sultangazi’nin öz evladı olduğuna vurgu yapan Yürek, “Yaklaşık 3 aydır sahadayız. Halkımızın partimize ve belediye başkan adayımız Sayın Haluk Bozkurt’a yoğun bir ilgisi vardı. Martın sonu hem ülkemiz, hem İstanbul’umuz, hem de ilçemiz için bahar olacak. İstanbul’a Ekrem İmamoğlu, Sultangazi’ye Haluk Bozkurt çok yakışacak. Bugüne kadar bana destek veren başka ailem olmak üzere İBB adayımız sayın Ekrem İmamoğlu’na, İlçe belediye başkan adayımız Sayın Haluk Bozkurt’a, partililerimize ve tüm Sultangazili hemşerilerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba