Eminhaber.Org
Ana Sayfa GAZİOSMANPAŞA, Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, ÜST MANŞET 30 Ekim 2020

Yüreklerin ağza geldiği an!

Gaziosmanpaşa’da alışveriş yapmak isteyen bir kadın, içinde çocuğun bulunduğu bebek arabasını marketin önüne bırakarak içeri girdi. Kadının içeri girmesinin ardından bebek arabası yokuş aşağı hareketlendi. Olası facia dikkatli sürücülerin sayesinde önlendi.

Güvenlik kamerasına yansıyan olay 30 Ekim Cuma günü Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi’nde meydana geldi. Alışveriş yapmak için evden çıkan bir kadın, yanına çocuğunu da aldı. Markete gelen kadın, içinde çocuğunun da bulunduğu bebek arabasını marketin önünde bırakarak içeri girdi. Kadının içeri girmesinden kısa bir süre sonra bebek arabası yokuş aşağı trafiğin işlek olduğu caddeye doğru gitmeye başladı. Bebek arabasını gören sürücülerin caddeye doğru gelen bebek arabasını görerek durdukları öğrenildi. Olası bir facia da dikkatli sürücüler sayesinde önlenmiş oldu.

O anlar ise marketin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, marketten çıkan kadının bebek arabasının yerinde olmadığını gördüğü görülüyor. Arabanın cadde ortasında olduğunu gören kadın soğukkanlı bir şekilde bu yöne doğru ilerlediği kameraya yansıyor.

Kadının hiçbir şey olmamış gibi soğukkanlı davranması ise pes dedirtti.

Yorumlar

Tasarım | Enba