Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 7 Aralık 2015

Yusuf Kaplan Gençlerle Buluşuyor

Yusuf Kaplan Gençlerle Buluşuyor
Ali Baba Halı Yıkama

Yusuf Kaplan, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sultangazi İlçe Temsilciliğinin düzenleyeceği “Medeniyet Tasavvuru ve Öncü Kuşak” konulu konferansa katılacak.

 

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sultangazi İlçe Temsilciliği; 12 Aralık Cumartesi günü düzenleyeceği ‘‘Medeniyet Tasavvuru ve Öncü Kuşak’’ konulu konferansta, çağımızın önemli düşünürlerinden Yusuf Kaplan’ı Sultangazili gençler ile buluşturuyor.

yusuf-kaplan-tügva-sultangazi

Sultangazi Belediyesi Nikah Salonu’nda saat 16.00’da başlayacak olan programa tüm Sultangazilileri davet eden TÜGVA Sultangazi Temsilcisi Yunus Kara, Sultangazi’de yapmış oldukları çalışmalara da değindi.

 

TÜGVA Sultangazi İlçe Temsilciği’nin Ortaokullarda ‘‘Medeniyet ve Değerler’’, Liselerde ‘‘Medeniyet ve Düşünce’’ öğrenci kulüplerini kurma çalışmalarının devam ettiğini belirten Kara, “Vakıf İçi Eğitim Programları” ve hanımlara yönelik olarak da “Asr-ı Saadet Sohbetleri” ile Sultangazi Gençliğine nitelikli programlar sunduklarını söyledi. Kara, TÜGVA Genel Merkez ve TÜGVA İstanbul İl Temsilciği’nin düzenlediği Kamp ve Kültürel Gezi etkinlikleri başta olmak üzere birçok programa katkı sağlayarak Sultangazi Gençliğinin TÜGVA çatısı altındaki bütün etkinliklerden faydalanmasını hedeflediklerini ifade etti.

12348511_721602294639886_476816851_n

Tasarım | Enba