Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 22 Nisan 2017

Yusuf Özel bizim İlçe Başkanımızdır

MHP Sultangazi İlçe Başkanlığı’nın 30 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek 4.Olağan İlçe Kongresine 5 aday ile gidilecek. Adaylara destek açıklamaları da gelmeye devam ediyor.

2009 yerel seçimlerinde partisi tarafından Sultangazi Belediye Başkan adayı, 2011 ve 2015 yıllarında yapılan genel seçimlerinde Tekirdağ’dan Milletvekili adayı gösterilen Varol İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Varol, 30 Nisan’da yapılacak olan MHP Sultangazi 4. Olağan Kongresi’nde hangi adayı destekleyeceğinin kararını verdi.

Kongrede mevcut İlçe Başkanı Yusuf Özel’i destekleyeceğini açıklayan Varol, “Yusuf Özel, bizim İlçe Başkanımızdır. Bugüne kadar davasına olan inançla yaptığı çalışmalara ve gösterdiği fedakarlıklara şahit oldum. Türkmen beyimiz, büyüğümüz, liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in sonuna kadar emrinde yol arkadaşlığı yapmaktan onur duyduk, duymaya da devam edeceğiz. İlçemizde de Türkmen beyimizin verdiği tüm kararları yerine sorgulamadan yerine getiren ve partimizi en iyi şekilde temsil eden Yusuf Özel’in her zaman yanındayım. Kongrede destekleyeceğim tek bir isim var, o da Yusuf Özel’dir” diye konuştu.

muharrem-varol_DSC9653

Yorumlar

Tasarım | Enba