Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 27 Nisan 2017

Yusuf Özel; Üzerimize Düşen Görevi Yapmaya Devam Edeceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Yusuf Özel, 2,5 yıl beraber çalıştığı dava arkadaşlarıyla bir araya gelerek, helallik aldı.

30 Nisan Pazar günü 4. Olağan kongresini gerçekleştirecek olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi İlçe Teşkilatı’nda mevcut başkan Yusuf Özel, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve yeni dönemde beraber çalışacağı dava arkadaşlarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.

“BÜTÜN ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Programda konuşan MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, 2, 5 yıl beraber çalıştığı arkadaşlarına teşekkür etti. Özel, “Bu akşam yeni dönemde beraber çalışacağımız arkadaşlarla da bir araya geldik.  Bugüne kadar yanımda olan, beraber yol yürüdüğüm, maddi ve manevi katkılarını sunan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Burada bulunan ve mazeret bildirip programımıza katılamayan birçok arkadaşımızla yeni dönemde de beraber yola devam edeceğiz.” Dedi.

sultangazi-MHP-yusuf-özelDSC_0958

“MUHALEFET BOŞLUĞUNU DOLDURDUK”

14 Aralık 2104 yılında yapılan 3. Olağan kongresinde ilçe başkanlığına seçildiğinde tek amacının “Milliyetçi Hareket Partisi’ni Sultangazi’de başarılı kılmaktı” diyen Yusuf Özel, bunu da ekibiyle beraber başardığını söyledi. Sultangazi’de Milliyetçi Hareket Partisi’nin bugüne kadar yaptıklarıyla ses getirdiğini ifade eden Özel, “İlçemizde ciddi anlamda bir muhalefet boşluğu vardı. Biz bu boşluğu doldurduk. Bundan sonraki süreçte de çizgimizden sapmadan üzerimize düşen görevi yapmaya devam edeceğiz.” Diye konuştu.

“DURUŞUMUZDAN ASLA TAVİZ VERMEDİK”

Kongre öncesi ilçe başkanlığına adaylığını açıklayan diğer isimlere de kongrede başarılar dileyen MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, “Bizimle aynı fikirde olan ve farklı düşüncede olan arkadaşlarımız olmuştur. Biz bütün arkadaşlarımızın düşüncelerine her zaman saygı duyduk. Ancak bunu herkes de bilmelidir ki, hareketimizin lideri Devlet Bahçeli’dir. Bu duruşumuzdan dünde, bugünde, yarında asla taviz vermeyeceğiz. Saygı, sevgi çerçevesinde lider, doktrin ve teşkilat düsturuna uyan herkes bizim kardeşimizdir. Bu düstura uymayan arkadaşlarımızla yollarımızı ayırdık.” İfadelerini kullandı.

sultangazi-MHP-yusuf-özelDSC_0973

“BAŞKALARI GİBİ İTHAL BASIN ÇAĞIRMIYORUZ”

Konuşmasında gazetecilere de teşekkür eden Özel, ilçede görev yapan basın mensuplarının her zaman yanında olduklarını, partisinin çalışmalarını daha geniş kitlelere ulaştırdıklarını dile getirdi. İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıklayan siyasi rakiplerine de yüklenen Özel, “Gazeteci arkadaşlarımız bizim olmazsa olmazlarımızdır. Başkaları gibi dışarıdan ithal basın çağırmıyoruz. Kendi ilçe basınımıza sahip çıkıyoruz. Alkışın en büyüğü gazeteci arkadaşlarımız hak ediyor.” Şeklinde konuştu.

sultangazi-MHP-yusuf-özelDSC_0964

“BİZ BİRLİKTE VARIZ”

Özel konuşmasının sonunda; “30 Nisan’da saat 17.00’dan sonra güçlü ve yeni bir ekiple kaldığımız yerden yola devam edeceğiz. Biz birlikte varız, birlikte var olmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

sultangazi-MHP-yusuf-özelDSC_0966 sultangazi-MHP-yusuf-özelDSC_0969 sultangazi-MHP-yusuf-özelDSC_0971 sultangazi-MHP-yusuf-özelDSC_0973 sultangazi-MHP-yusuf-özelDSC_0974 sultangazi-MHP-yusuf-özelDSC_0975 sultangazi-MHP-yusuf-özelDSC_0978 sultangazi-MHP-yusuf-özelDSC_0979 sultangazi-MHP-yusuf-özelDSC_0981 sultangazi-MHP-yusuf-özelDSC_0982 sultangazi-MHP-yusuf-özelDSC_0987

Yorumlar

Tasarım | Enba