Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 27 Temmuz 2015

Yusuf Özel’den Taziye Mesajı

Suruç’ta yaşanan silahlı saldırının ardından neredeyse hergün gösteri düzenlenen Gazi Mahallesi’nde uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Muhammet Fatih Sivri için MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel taziye mesajı yayınladı.

 

MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel yayımladığı mesajda; “Gazi Mahallesi’nde terör örgütü yandaşları tarafından bir polisimiz şehit oldu. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyorum” ifadelerine yer verdiği mesajında, şunları kaydetti;

 

“Bir süredir devam eden şiddet ve asayişsizlik vakaları Türkiye’nin milli birliğini, milli bekasını ve toplumsal ahengini en üst düzeyde tehdit etmektedir. Yıkım ve bölünme taşeronları, nefret ve şiddet kuryeleri sokakları savaş alanına çevirmektedir. Bölücü terör ve müzahir grupları gözü dönmüşçesine her değerimize saldırmakta, önlerine ne gelirse yakıp yıkmaktadır. İlaveten vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği kaygı verici düzeylere doğru hızla gerilemektedir.

 

Herhangi bir vatandaşın eline mantar tabancası dahi alıp gezemeyeceği, dünya’nın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul’un göbeğinde, onlarca kameranın önünde makinalı tüfeklerle resmigeçit yapılmaktadır. AKP Hükümeti’nin PKK’ya verdiği tavizler, kurduğu pazarlık masaları, teröristleri taltif ve ödüllendirmesi emniyet ve asayişimizi bozmakla kalmamış, kardeşlik ve birlikte yaşama iradesini de yaralamıştır. Biteceği söylenen bölücü terör daha da azmış, daha da bilenmiştir.

 

PKK’yla kimin pazarlık yaptığı, İmralı canisine kimin teslim olduğu, Mehmetçiklerimizi, polislerimizi arka arkaya şehit eden kanlı elleri kimin tuttuğu ortadadır. AKP’nin, PKK’yı diriltme ve ayağa kaldırma süreci Türk milletini yasa ve acıya boğmaktadır. Başından beri söylediğimiz gibi AKP’nin sözde çözüm ve barış süreci Türkiye’nin kanlı ve ağrılı bölünmesi için kurulmuş ve iktidarı rehin almış alçak bir tuzaktır. Bu itibarla kandan geçinenler, terörden rant devşirenler, ölümden, kayıptan, kopmadan, parçalanmadan, bölünmeden gelecek umanlar bellidir ve bu da AKP’den başkası değildir.

 

Gazi Mahallesi’nde haince bir saldırı sonucu şehit olan polisimiz Muhammet Fatih Sivri’ye Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine sabırlar diliyorum.”

Yorumlar

Tasarım | Enba