Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 15 Nisan 2017

Yusuf Özel’e Tam Destek

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Teşkilatı 30 Nisan’da 4. Olağan Kongresini gerçekleştirecek.

16 Nisan referandum çalışmalarından sonra kongre sürecine girecek olan MHP Sultangazi İlçe Teşkilatı’nda mevcut Başkan Yusuf Özel’e destek ise çığ gibi büyüyor.

Dün akşam MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel’inde bulunduğu ev sohbetinde bir araya gelen Yaşar Koçtiğit, Yücel Üstün, Altan Şahin, Özkan Aras, Murat Çetinkaya, Hazim Poyraz, Fatih Yıldızhan, Fatih Bostan, Armağan Karul ve Erdinç Kayğusuz 4. Olağan kongresinde yeniden Yusuf Özel’i destekleyeceklerini açıkladılar.

yusuf-özel

Yaşar Koçyiğit; Yusuf Özel başkanım göreve seçildiği günden itibaren Sultangazi’de güçlü bir muhalefet çizgisi çizdi. Doğruya doğru, yanlışa yanlış dedi. Halkımızın hiçbir sorununa kayıtsız kalmadı. Partimizin Sultangazi’deki güçlü sesi oldu. Her zaman Yusuf Başkanımın yanında ve destekçisiyim.

Yücel Üstün; Kendisiyle aynı davaya hizmet etmekten onur ve gurur duyuyorum. Yusuf Özel başkanımla beraber ilçemize ve davamıza hizmet etmek ise bizim için ayrı bir onurdur. Sonuna kadar başkanımın yanındayım.

Altan Şahin; Yıllardır gazi mahallesinde yaşayan birey olarak, bize hareketin kapılarını en samimi şekilde açıp davamıza hizmet yönünde samimi biçimde ağabeylik yapan Yusuf Özel’i her her şartta ve koşulsuz bir şekilde destekliyorum.

Özkan Aras; Türkiye’nin en köklü siyasi kuruluşlarından olan Milliyetçi Hareketin bir mensubu olarak Milliyetçi-Ülkücü Hareketin Sultangazi’de en güçlü sesi olan, 2,5 yıldır bizleri hiç utandırmadan görevini en iyi şekilde yerine getiren İlçe başkanımız Yusuf Özel’in daima yanındayım. Kendisine olan inancımızı hiçbir zaman yitirmeden desteklerimin sonuna kadar şahsından yana devam edeceğinin tüm dava arkadaşlarıma beyan ederim.

Hazim Poyraz; İlçe başkanımız Sayın Yusuf Özel ile gurur duyuyoruz. İlçe kongresinde oyumuz ve desteğimiz Yusuf Özel’den yana olacaktır.

Fatih Bostan; Siyasi görüşü ne olursa olsun toplumun her kesimi tarafından sevilen ve sayılan Özel ile yol yürümek bizim için onurdur. Liderimiz Devlet Bahçeli, Sultangazi’de ise liderimiz Yusuf Özel.

Erdinç Kayğusuz; Sultangazi’de ülkücü iradeyi temsil eden, hareketimizi en iyi şekilde temsil eden ve siyasi zeminde şahlanışa geçiren ilçe başkanımız Yusuf Özel’in her zaman yanındayım. Her batan güneş yeni doğacak olan günün müjdecisidir diyerek bu kutlu yolda Yusuf başkanımla yürümeye devam edeceğiz. Önce ülkem, milletim ve Sultangazi sonra partim ve ben diyen ilçe başkanıma olan desteğimiz sonuna kadar devam edecektir.

Fatih Yıldızhan; İlçe Başkanımız Yusuf Özel ile sonuna kadar yol arkadaşlığı yapmaktan onur duydum, bu onurla yaşamayı devam etmeye kararlıyız. Bugün bu onurlu duruşumuzu göstermek için bir araya geldik.

murat-çetinkaya

 

Yorumlar

Tasarım | Enba