Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SULTANGAZİSPOR, ÜST MANŞET 10 Mart 2015

Genç kaleci hayatını kaybetti!

Genç kaleci hayatını kaybetti!
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi’de uğradığı bıçaklı saldırı sonucu 10 gündür hastanede yaşam mücadelesi veren, geçen sene Beşiktaş U-16 Akademi Takımı’nın kaleciliğini yapan Zara Ekinlispor kalecisi Servet Dündar’ın beyin ölümü gerçekleşti.

 

Dündar’ı kız meselesi yüzünden bıçakladığı öne sürülen zanlının ise tutuklandığı öğrenildi.

 

Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi’nde 28 Şubat günü meydana gelen olayda, kaleci 16 yaşındaki Servet Dündar, E.G.’nin (19) bıçaklı saldırısına uğramıştı. 10 gündür hastanede yaşam mücadelesi veren genç kalecinin beyin ölümü gerçekleşti.

 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ise yaşanan olaya ilişkin yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda, olay günü bir restoranda akrabası ile yemek yemeye gelen Servet Dündar’ın ile aralarında kız meselesi yüzünden önceden bir husumet bulunan öğrenilen E.G. ve arkadaşları arasında arbede yaşandığı belirtildi. Genç kalecinin bıçaklandığı olayın ardından A.O. (24) ve S.G.’nin (22) 6 Mart günü, E.G.’nin ise iki gün önce yakalandığı ifade edildi. Gözaltına alınan zanlılardan E.G.’nin sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildiği belirtildi.

İlginizi çekebilir

Cahit Altunay’a yeni görev

Cahit Altunay’a yeni görev

Tasarım | Enba