Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, ÖZEL HABER, ÜST MANŞET 7 Mart 2018

Ziyafet Çiğköfte Anadolu’yu Unutmuyor

Ziyafet Çiğköfte Anadolu’yu Unutmuyor
Ali Baba Halı Yıkama

Türkiye’nin farklı şehirlerinde çeşitli sosyal sorumluluk projelerine imza atan ve adını Türkiye’nin en iyi çiğ köfte markalarının arasına yazdıran Ziyafet Çiğköfte, geçen yıl başlattığı “Ziyafet Anadolu’ya Neşe Götürüyor” isimli projesinin 3.’sünü 13-18 yaş aralığındaki erkek çocukların kaldığı Trabzon Çocuk Evleri Sitesi’nde gerçekleştirdi.

Ziyafet Anadolu’yu Unutmuyor

Çiğ köftesi ile meşhur Adıyaman’da doğan Ziyafet Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Veysi Akıncı ile bir arada çiğ köfte ziyafeti çeken Trabzonlu çocuklar, keyifli bir gün geçirdi.

Trabzon Çocuk Evleri Sitesi Kurum Müdürü Hasan Akkaya, “Adıyaman’da doğan ve İstanbul’a giderek bir çiğ köfte firması kuran ve bu firmayı bir marka haline getiren Veysi Akıncı’nın Anadolu’yu ve köklerini unutmayarak Trabzon’a ziyarete gelmesi önemlidir. Kendisine hepinizin önünde duyarlılığından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Türkiye’nin Her Köşesi Bizim 

Ziyafet Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Veysi Akıncı ise amaçlarının yerli ve milli yiyeceklerin başında gelen çiğ köfteyi tanıtmak olduğunun altını çizerek, sektör ve firma hakkında detaylı bilgiler verdi. Akıncı ‘’Marka olarak sosyal sorumluluk projelerine çok değer veriyoruz. Bir önceki projemizi Adıyaman’da bulunan bir köy okulunda gerçekleştirmiştik. Trabzon’da bizim ülkemizin bir köşesi. Trabzon bizim için çok önemlidir. Bu projemizde Trabzon’da sizlerle bir arada olmak istedik. Sizleri çok iyi gördük, hepinizin gözlerinde başarı ışığını gördük. İnşallah sizler de çok çalışıp ülkemizi uluslararası alanlarda temsil edeceksiniz. En büyük temennimiz budur. Biz Anadolu insanında adettendir, misafir eli boş gelmez. Biz de elimiz boş gelmek istemedik ve sizlere İstanbul’dan bazı hediyeler getirdik. Hediye merasimi sonrasında ise lezzetli çiğ köftelerimizi tatmanızı çok isteriz. Birlikte lezzetli bir sofrayla programı bitireceğiz. Umarım sizler de keyif alırsınız. Müdürlerimize tekrar teşekkür ederek sözlerime son vermek isterim. Hepiniz sağlık, mutluluk ve esenlikle kalın. Sizleri Allah’a emanet ediyorum.’’ dedi.

Çocuklar Çiğ Köfteye Doydu…

Konuşmalar sonrasında konferans salonunda ayakkabı, terlik ve daha birçok hediyenin bulunduğu paketler çocuklara dağıtıldı. Ardından yemekhanede hazırlanan çiğ köfte sofralarında Ziyafet Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Veysi Akıncı, yurt yöneticileri ve çocuklar samimi bir sohbet ile beraber yemeklerini yediler. Ziyafet Çiğköfte yönetimini bahçeye kadar yolcu eden yurt yönetimi ve çocuklar çok keyifli bir gün geçirdiklerini belirterek tekrar teşekkürlerini ilettiler.

İlginizi çekebilir

DEVA tabelayı astı

DEVA tabelayı astı

Tasarım | Enba